Ubytování v Cadro

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Cadro. Najděte si jeden z penzion přímo ve městě, nebo i v okolí Cadro, kde najdeme města Dino, Pregassona, Tesserete, Roveredo Capriasca a Comano.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Holiday Home Carlo StarStarStar

Foto: Holiday Home Carlo
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Offering free WiFi and mountain views, Holiday Home Carlo is an accommodation set in Cadro. This property offers access to a terrace. This holiday home has 3 bedrooms, a cable flat-screen TV, and a kitchen with a dishwasher.

Pokoje

Dům se 3 ložnicemi
osoby176 - 211 CHF za noc

Hotely v okolí Cadro

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Cadro jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Cadro. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Cadro.


2. La Comanella StarStarStar

Foto: La Comanella
Lokalita: Comano
Vzdálenost: 3.0 km
Pokojů: 17
Hodnocení hostů
84 %

Located in Coman village, this hotel is a 10-minute drive from Lugano. It has an outdoor pool, a library and a restaurant. Free Wi-Fi and free private parking are available.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby146 - 246 CHF za noc

3. Holiday Home Al Bosco StarStarStar

Foto: Holiday Home Al Bosco
Lokalita: Castagnola
Vzdálenost: 5.0 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Boasting mountain views, Holiday Home Al Bosco features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 3.6 km from Path of Olives. With lake views, this accommodation provides a balcony.

Pokoje

Dům se 3 ložnicemi
osob0 - 0 CHF za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: